50X60X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
50X60X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
50 mm
Diameter udvendig
60 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm