2RD3/4X40
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
2RD3/4X40
Nippelflange 3/4" BSP - (4) Boltcirkel 40mm
Reservdelar (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
25.12X1.78S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
4
Bolt dimension
M8x25 mm
Boltcirkel
40 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
I
40 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
25,12X1,78S mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,31 Kg
Nettovikt
0,31 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss